Browsing Tag

bitcoin cash coin analiz

Kripto Para Yorumları

Bitcoin Cash Coin (BHC) Yorum ve Analiz

Orijinal kripto para birimi olan Bitcoin’in hardforku olan Bitcoin Cash Coin (BCH), aynı kod üzerinde oluşturulmuş ancak birtakım avantajlara sahip bir coindir. 2017 yılının ağustos ayında oluşturulan BCH, blokların boyutlarını arttırmış ve böylece daha işlem yapma olanağı sağlamıştır. Dijital varlık akıllı protokollere değil, blok boyutlarına güvenir. Bitcoin Cash Coin (BCH) yorum ve analizleri ile önümüzdeki yıllardaki muhtemel potansiyellerini inceleyeceğiz.

Bitcoin Cash, Bitcoin’e kıyasla daha büyük bir blok boyutunu barındırmak için oluşturuldu ve tek bir blokta daha fazla işlem yapmasına olanak verir. BCH topluluğuna göre BTC’den çok daha üstündür ancak teknik olarak çok benzer olduklarına vurgu yapılabilir. Aynı fikir birliği mekanizmasını kullanırlar ve ikisinin de arzları 21 milyon ile sınırlıdır.

Bitcoin Cash için, Bitcoin’in yaratıcısı olan Satoshi Nakamoto’nun asıl hedeflerine daha yakın olduğu söylenir. Bildiğiniz gibi Bitcoin, fiat para birimlerinin alternatifi olarak yeni bir ödeme birimi olmayı amaçlamıştı. Bugün geldiğimiz noktada BTC bir ödeme aracı olmak yerine yatırım aracı haline geldi. Bu da Nakamoto’nun en başında planladığı şey değildi. Nitekim özelliklerini de göz önüne aldığımızda, fazlasıyla yavaş kalıyor. Çünkü Bitcoin’in blok zinciri boyutu sadece 1 MB’dır. Block Cash blok boyutları ise öncesinde 8 MB iken, bugün 32 MB’dır.

Mevcut oran Bitcoin Cash BCH 535.00 dolardır. Son 24 saatte Bitcoin Cash’in fiyatı% -1,39 düştü ve bu kripto para biriminin 24 saatlik hacmi 4.137.396.387,68 dolar oldu . Son 24 saatin kripto para birimi 554.64 dolar ile en yüksek fiyatı kaydederken, en düşük fiyatı 519.15 dolar oldu. Son 7 gündeki en yüksek Bitcoin Cash fiyatı 561,55 dolar ve en düşük fiyat 486,46 dolar oldu. Son 30 gündeki döviz kuru Bitcoin Cash % 14.11 arttı.

Artık kripto paraların fiyat tahminlerini yapabilmek için, rekabet, yeni teknoloji, duyurular ve piyasa duyarlılıkları gibi faktörlerin göz önüne alınması gerektiğini herkes biliyor. Dünyanın sayılı kripto para birimlerinden olan Bitcoin Cash Coin fiyat tahmini için net bir fiyat söylemekten kaçınmak gerekir. Fakat net olarak bugün yok olması çok zor olduğu rahatlıkla söylenebilir. Bugün itibariyle yükselişi devam eden birimin geleceğe dair analizlerine baktığımızda, bu yıl sonunda en yüksek değerlerinin üzerinde olacağı söylenebilir. Dolayısıyla 2021 yılının son aylarıyla beraber 600 dolara yaklaşacaktır.

Bazı Bitcoin Cash tahminleri Ver’in beklediğinden daha iyimser ve bunlar BCH’nin Temmuz 2021’e kadar 700 doları aşabileceğine ve belki de kısa bir düzeltmeden sonra Eylül 2021’de bu fiyatı tüm zamanların en yüksek seviyelerine çıkacağını işaret ediyor. Uzun vadeli Bitcoin Cash tahminine gelince, 2022 ve sonrası için bazı siteler, BCH fiyatının Aralık 2022’ye kadar 1000 dolara çıkma potansiyeli olduğunu söylüyor.

Sonuç itibariyle Bitcoin’in bir kopyası olsa da daha üstün niteliklere sahiptir. Bitcoin Cash’in her daim yükselme ihtimali olmakla birlikte, önümüzdeki yıllardaki arzının da piyasa değeri için önemli bir yer tuttuğunu söylemek mümkün. Bitcoin Cash satın almak veya diğer kripto para birimlerine yatırım yapmak için buraya tıklayabilirsiniz. Kısa süren bir üyelik işlemlerinin ardından hızlı bir şekilde kendinize en uygun yöntemlerle para yatırabilirsiniz. Hızlı ve güvenilir teknolojiye sahip Binance, evrensel bir kullanıcı kitlesine kurumsal hizmetleriyle tanınmış saygın bir platformdur.