Browsing Tag

bittorrent coin kimin

Kripto Para Yorumları

BitTorrent Coin (BTT) Yorum ve Analiz

BitTorrent Coin, hızlı bir şekilde dosya paylaşmanızı sağlayan ve bu paylaşımlar neticesinde size BTT kazandıran bir platform. Bu sebeple de insanlar hem içerik üretmek hem de yüksek kapasiteli dosyaları kolayca transfer etmek için bu sistemi kullanıyor. BTT ise bu sistemin yerel tokeni. Bu süreçte yaşadığı yükseliş ile BitTorrent Coin (BTT) yorumları büyük ölçüde arttı. Bu yazımızda ise BTT yorumları ve grafikler ışığında yatırım tavsiyesi olmamakla beraber BitTorrent Coin (BTT) analizi yapacağız. Şayet siz de BTT yatırımı yapmak istiyor fakat piyasa fikirleri ile grafik analizleri hakkında bilginizin olmadığını düşünüyorsanız yazımız bu konuda size rehber olacaktır.

BitTorrent Coin (BTT) Yorumları

BitTorrent Coin, içinde bulunduğumuz süreçte yaşadığı yükseliş ile herkesin dikkatini çekti. Öyle ki sosyal medya ve kripto para forumları neredeyse BTT yorumları ile doldu. Özellikle forumlarda oldukça popülerleşen BTT hakkında sıkça yorum yapıldı. Bu yorumların genelinde ise beklenti hakim. Daha önceden yatırım yapmış ve bu yükseliş döneminde önemli ölçüde kar etmiş insanlar tekrar aynı yükselişin olup olmayacağını birbirlerine soruyor.

Yorumlara baktığımız zaman insanlar tekrar aynı seviyede bir yükseliş olup olmayacağını birbirlerine soruyor. Bu sebeple de birçok kişi BTT’nin düşmesini bekleyerek yatırım yapmayı planlıyor. Sosyal medyada da hakkında fazlasıyla içerik ve yorum paylaşılmaya başlanan BTT’nin popülerliği her geçen saniye artıyor. İnsanlar bu artışın BTT’nin piyasa değerine de etki edeceğini düşünüyor.

BitTorren Coin (BTT) Analizi

BTT graifkleri bize yatırımlar konusunda önemli ölçüde fikir veriyor. Öncelikle ilk piyasaya sürüldüğü günden bu döneme kadar oldukça durağan bir grafiğe sahip. Öyle ki ne kayda değer bir yükseliş ne de düşüş yaşamış. Hep dengeli gitmiş. Fakat geçtiğimiz günlerde yaşadığı yükseliş oldukça sert olmuş. Birden gelen ve bir süre devam eden bu yükseliş sebebiyle birçok kişi yatırımlarını BTT’ye kaydırmaya karar verdi. Bu sayede tekrar yaşanacak bir yükselişte yüksek oranda kar elde etmek hedefleniyor.

Grafiklere baktığımızda bu yükselişin sonrası ile ilgili bir tahminde bulunamıyoruz. Fakat bu kripto para biriminin popülerleştiğini söyleyebiliriz. Popülerliği artan kripto para birimleri ise sürekli olarak artış grafiğine giriyor. Özellikle BitTorrent platformunun daha sık kullanılmaya başlanacağı ihtimali de olduğu için uzun vadeli bir BTT yatırımı önemli miktarlarda kar getirisi sağlayabilir. Bu tarz kripto para birimleri en iyi orta ve uzun vadeli yatırımlarda kar ettirir.

Başta BTT olmak üzere birçok farklı kripto para birimini Binance üzerinden kolayca alıp satabilirsiniz. Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance hacim olarak da dünyanın en büyüğü. Düşük komisyon uygulaması ve oldukça güvenilir olması yeni yatırımcı çekmesini de kolaylaştırıyor. Siz de yatırımlarınızı Binance’e yönlendirebilirsiniz.

Binance borsasına kayıt olmak için buraya tıklayabilirsiniz.