Browsing Tag

btt nereden alınır

Kripto Para Yorumları

BitTorrent Coin (BTT) Nedir? BitTorrent Coin Nasıl Alınır?

Kripto para dünyasında birbirinden farklı işleve sahip onlarca farklı platform veya protokol bulunuyor. Bunlardan kimi sadece finansal işlemler için geliştirilmiş olsa da bir kısmı günlük kullanım veya dijital işlemler için kolaylık sağlıyor. Tıpkı BitTorrent Coin gibi. Peki BitTorrent Coin (BTT) nedir? Bu yazımızda BTT ile ilgili temel bilgileri vereceğiz. Ardından da güvenilir bir şekilde “BitTorrent Coin (BTT) nasıl alınır?” sorusuna cevap vereceğiz. Yazımızın sonunda BTT ile ilgili önemli ölçüde bilgiye sahip olacaksınız. Şayet siz de bu kripto para birimini merak ediyorsanız yazımıza geçelim.

BitTorrent Coin (BTT) Nedir?

bittorrent coin

BitTorrent, her gün dünya üzerinde milyonlarca kişi tarafından kullanılan bir torrent platformudur. BTT ise bu platformun yere tokenidir. BitTorrent ile Tron işbirliği ile geliştirilen bu sistem kullanıcılara merkeziyetsiz bir şekilde dosya alış veriş imkanı sunuyor. Bu sistem sayesinde içerik üreticileri ile kullanıcılar kolay bir şekilde buluşuyor. Ardından sistem üzerindeki işlemlerin sonucunda daha hızlı dosya paylaşımı için BTT ödemesi yapılıyor.

Dosya paylaşım platformları her zaman internetin gözdesi olmuştur. Özellikle de kolay ulaşılabilir ve hızlı olanları. BitTorrent Coin ile de bu iş amaçlanıyor. Hem daha hızlı ve daha stabil dosya paylaşımı hem de bu işlemler sonucu kullanıcıları BTT ile ödüllendirmek oldukça beğeni toplayan bir platform özelliği kazandırdı.

Neden BitTorrent Coin (BTT)?

BitTorrent ağında bir miktar BTT sahibiyseniz çok daha hızlı bir şekilde dosya paylaşımı yapabiliyorsunuz. Bu da sizi yüksek hacimli dosyalar için saatlerce bekleme zahmetinden kurtarıyor ve dosyalarınız hem daha hızlı hem daha güvenli bir şekilde paylaşılıyor. Ayrıca dilerseniz uygulama satın alarak içerik de üretebiliyorsunuz. Son olarak BTT’nin kullanım kolaylığı için oluşturulmuş özelliklerinden bir tanesi de çevrimdışı cüzdan özelliğidir. Çevrimdışı cüzdanlar ile cüzdanlar arası transferleri çok düşük bir ücret ile yapabilirsiniz. Bu sayede varlığınız çevrimiçi tehditlere karşı korumalı olur.

BitTorrent Coin (BTT) Nasıl Alınır?

Yerel tokenlarda olduğu gibi BTT’de de mandencilik işlemi yok. Bunun yerine birkaç farklı şekilde BTT alabilirsiniz. Öncelikle BitTorrent ağında yaptığınız işlemlerde ödül olarak BTT kazanabilirsiniz. Bunun dışında güvenilir bir borsa aracılığıyla da BTT alım satımı yapabilirsiniz. Oldukça popüler bir kripto para birimi olması sebebiyle hem yerel hem de uluslararası borsalarda kolayca BTT bulabilirsiniz.

Binance, dünyanın en büyük kripto para borsasıdır. Başta BTT olmak üzere birçok farklı kripto para birimini kolayca alıp satabilirsiniz. 2017’den beri hizmet veren Binance çeşitlilik açısından da zirvede. Siz de dilerseniz buradan Binance’e ücretsiz bir şekilde üye olabilirsiniz. Ardından da geniş kripto para sepetlerini düşük komisyonlar ile oluşturabilir, piyasaları takip edip alım satım yaparak yüksek miktarda kar elde edebilirsiniz.