Browsing Tag

celo coin yorum

Kripto Para Yorumları

Celo Coin (CELO) Yorum ve Analiz

Celo Coin, bütün finans uygulamalarını tek bir merkezde toplayıp basit bir akıllı telefondan bile kripto para temelli ödeme yapılabilmesini sağlıyor. Günümüzde nakit paranın yerine kredi kartlarının veya mobil ödeme yöntemlerinin kullanılmaya başlanmasının ardından gelecekte de CELO gibi kripto paralar aynı yere geçecek. Bu yazımızda ise Celo Coin (CELO) yorumları hakkında ufak bilgilendirmeler yapacağız. Ardından bu yorumlar ve grafikler ışığında yatırım tavsiyesi olmamakla beraber Celo Coin (CELO) analizi yapacağız. Sizler de bu gelecek odaklı kripto para birimi hakkında bilgi sahibi olmak ve piyasanın fikrini öğrenmek istiyorsanız mutlaka yazımıza göz atın.

celo coin

Celo Coin (CELO) Yorumları

Öncelikle CELO pek popüler bir kripto para birimi değil. Bu sebeple hem sosyal medyada hem de kripto para forumlarında hakkında içerik bulmak bir miktar zor. Bu sebeple bulduğumuz birkaç yorumu değerlendireceğiz. Öncelikle insanlar her ne kadar bu kripto para biriminin geleceğine güvense de uzun süreli durağan görüntüsü huzursuzluk veriyor. Özellikle de uzun bir süreçte incelediğimiz zaman gördüğümüz durağanlık ve düşüşler birçok yatırımcının parasını çekerek başka kripto paralara yönelmesine sebep oldu.

CELO yorumlarına bakıldığı zaman bir kısım insan yükseliş beklese de birçok yatırımcı bu kripto para biriminin uzun vadede herhangi bir sıçrayış yaşayacağını düşünmüyor. Bu sebeple de yalnızca uzun vadeli yatırımların bir miktar getiri sağlayacağını söylüyorlar.

Celo Coin (CELO) Analizi

Celo Coin’in yorumlarını ve grafiklerini incelediğimiz zaman hemen durağanlık gözümüze çarpıyor. İlk listelenmeye başladığı dönemden bugüne kadar değer kazansa da bu çok uzun bir sürede olmuş ve geçtiğimiz bir yılda düzgün bir yükseliş gerçekleştirememiş. Bunun sebebi insanların henüz Celo’yu keşfetmemiş olması ve ödeme yönteminin yaygınlaşmamış olması olabilir. Fakat uzun bir süredir devam eden bu durağanlık birçok yatırımcıyı uzaklaştırdı.

Her ne kadar durağan olsa da CELO gibi kripto para birimlerinden ani ve sert yükselişler her zaman beklenebilir. Çünkü bu tarz kripto para birimlerinin durağan ilerlediği halde kısa bir süre içinde var olan değerinden yüzlerce kat arttığını gördük. Aynı şeyler CELO için de geçerli olabilir. Bunun için uzun vadeli bir yatırım ile kripto para sepetlerinizde bir miktar CELO bulundurabilirsiniz. Çünkü yaşanacak sert bir yükseliş size önemli ölçüde kar getirisi sağlayacaktır.

CELO gibi pek popüler olmayan kripto para birimlerini de Binance üzerinden alıp satabilirsiniz. Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance her geçen gün hacmini genişletiyor. Dilerseniz siz de buradan ücretsiz bir şekilde Binance’e üye olarak geniş seçenekli kripto para sepetleri oluşturabilirsiniz. Düşük komisyon alması ve güvenilir bir sistem olması insanların Binance’e olan güvenini arttırıyor. Bu da Binance üzerinden daha fazla işlem yapılmasını tetikliyor.