Browsing Tag

dash coin analiz

Kripto Para Yorumları

Dash Coin (DASH) Yorum ve Analiz

DASH Coin, gizliliği ve güvenliği merkezine alan bir kripto para birimi. Bu sebeple de kripto para piyasalarının en güçlü kripto para birimlerinden bir tanesi olmuş durumda. Geçtiğimiz dönemde yatırımcılarına büyük ölçüde kazandırmış olsa da sürekli hareketli grafikleri DASH Coin (DASH) yorumları arasında fikir birliği sağlamıyor. Bu yazımızda ise bu yorumlara değinip DASH Coin (DASH) analizi yapacağız. Şimdiden belirtelim ki yazacaklarımız yatırım tavsiyesi değildir. Bu sebeple yorum ve analizler sonucunda kendi fikirleriniz ile yatırım yapabilirsiniz. Dilerseniz DASH ile ilgili yorum ve analizlerin bulunduğu yazımıza geçelim.

DASH Coin (DASH) Yorumları

DASH, sosyal medyada ve forumlarda oldukça popüler. Bunun sebebi ise kripto para borsalarının yaramaz çocuğu olması ve sürekli sert değişimler yaşayabilmesi. Bu sebeple DASH ile ilgili genel bir fikir birliği yok. İnsanların bir kısmı forumlarda DASH’ın daha fazla yükselmeyeceğini söyleyip yatırımlarını çekerken bir kısmı da DASH’ın çok daha fazla yükseleceğini, kısa ve uzun vadede sabırlı olunduğu takdirde daha fazla kazandıracağını söyleyerek yatırımlarını arttırıyor.

DASH için net bir yükseliş grafiği çizemeyiz. Yapılan yorumlar da bu belirsizlikleri içeriyor. Her ne kadar zirvesine ulatşığını düşünenler olsa da DASH her zaman yatırımcılarını şaşırtabilir. Sabırlı olduğu takdirde DASH üzerinden yüksek miktarda kar edeceğini düşünenler de olumlu hareketlenmeleri bekliyor.

DASH Coin (DASH) Analizi

DASH ile ilgili stabil bir analiz yapmak zor. Örneğin kısa vadeli olarak beklediğiniz hareketlenmenin tam tersi de olabilir. Bu sebeple genel olarak analizlere baktığımız zaman hepsi bize sabırlı olmamızı söylüyor. DASH ilk piyasaya çıktığından beri dönem dönem para kaybettirse de bu kaybı önemli oranda telafi edebilmiş ve kar dahi ettirmiş. Bu özelliği sayesinde DASH hala en popüler kripto para birimlerinden bir tanesi.

DASH’ın grafiklerini incelediğimizde dönemsel sert yükseliş ve düşüşler bizi karşılıyor. Bu da sabırlı olmak gerektiğini tekrar hatırlatıyor. Kripto para sepetlerinizde bir miktar DASH bulundurmak size uzun vadeli yatırımlarınızda önemli ölçüde para kazandıracaktır. En önemlisi de DASH’ın sunduğu güvenilirlik ve gizlilik ilkeleri ileride daha fazla değer görecektir. Güncel kripto para birimlerinde oluşacak bir açık insanların büyük ölçüde yatırımlarını DASH’a kaydırmalarına sebep olacaktır.

DASH, oldukça popüler bir kripto para birimi. DASH gibi onlarca farklı kripto para birimini Binance üzerinden alıp satabilirsiniz. Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance 2017 yılından beri hizmet veriyor. Her gün milyonlarca işlem yapılan Binance, hacim olarak da en büyük kripto para borsası. Bu link ile hemen Binance’e üye olabilirsiniz. Sunduğu düşük komisyon avantajı ile de yatırımlarınızdan daha fazla kar etmenizi sağlıyor. DASH gibi kripto para birimleri de Binance üzerinden yüksek oranda işlem görüyor.