Browsing Tag

dogecoin kaç lira

Kripto Para Yorumları

DogeCoin (DOGE) Yorum ve Analiz

DogeCoin, geleneksel bankacılık kalıplarından kurtularak daha hızlı ve eğlenceli bir ödeme sistemi olmayı amaçlıyor. Bu sebeple de gerek sosyal medyada gerek diğer mecralarda eğlenceli yönüyle ortaya çıkıyor. Çok geniş bir yatırımcı kitlesi var olan DOGE geçtiğimiz günlerde Elon Musk’ın attığı tweetler ile daha da popüler oldu. DogeCoin (DOGE) yorumları ise yerine göre beklenti yerine göre de memnuniyet içinde. Bu yazımızda ise bu yorumlardan yola çıkarak yatırım tavsiyesi olmaması ile beraber DogeCoin (DOGE) analizi yapacağız. Şayet yatırımlarınız için piyasanın fikrini merak ediyorsanız sizler de mutlaka yazımıza göz atın. Dilerseniz yazımıza geçelim.

dogecoin

DogeCoin (DOGE) Yorumları

DogeCoin yatırımcılarının yorumlarına baktığımız takdirde önemli bir beklenti içinde olduklarını görebiliriz. Özellikle de yaşadığı sert yükseliş sonucunda birçok yeni yatırımcı çeken DOGE ile ilgili yükseliş beklentisi fazlasıyla devam ediyor. Yatırımcıların büyük bir kısmı yaşanan yükseliş sebebiyle DOGE’dan oldukça memnun. Bir kısmı da zaten yüksekten aldıkları DOGE’ların değerlenmesini bekliyor.

DogeCoin ile ilgili beklentinin artmasının sebebi yaşadığı sert yükseliş. Bu yükselişi yakalayan yatırımcılar oldukça memnun. Bu yükselişin ardından gelen yatırımcılar da aynı yükselişin tekrar olup olmayacağını merak ediyor. Fakat popülerliği artan bir kripto para birimi yükselmeye devam edecektir. Bu da yatırımcıların sabırla paralarını DOGE’da tutmasına sebep oluyor. Gelecekte ne olur bilinmez ama DOGE yatırımcılarına kazandırmaya devam edecek gibi.

DogeCoin ( DOGE) Analizi

DogeCoin’in yıllık grafiklerini incelediğimiz takdirde son birkaç aya kadar oldukça stabil ilerlediğini görebilirsiniz. Ne bir düşüş ne de bir yükseliş yaşamış. Fakat son birkaç ayda Elon Musk’ın da attığı tweetler neticesinde çok ani bir sıçrayış yaşamış ve önceki değerine göre kat kat değerlenmiş. Her ne kadar böyle bir yükseliş beklenilmez olduğu için tahmin edilememiş olsa da bundan sonrası için bir miktar tahminde bulunabiliriz.

Popülerliği ve işlem sayısı artan kripto paralar her zaman değerlenmeye devam eder. Bu sebeple DOGE için de böyle bir tahminde bulunabiliriz. Oldukça popülero lan ve birçok yatırımcı çeken DOGE uzun vadede yükselişine devam edebilir. Fakat bunun aksi de olabilir. Bu yükselişin sonucunda bir daha aynı seviyeye hiç çıkamayabilir. Bu noktada önümüzdeki dönemde piyasanın hareketlerini izleyerek yatırım yapmak oldukça mantıklı olacaktır.

DogeCoin gibi birçok farklı kripto para birimini Binance üzerinden alıp satabilirsiniz. Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance her zaman için en fazla seçeneğe sahip kripto para borsası da olmuştur. 2017 yılından beri hizmette olan Binance güvenilirliği ve çeşitliliği ile ön plana çıkıyor. Dilerseniz siz de buradan Binance’e ücretsiz bir şekilde üye olabilirsiniz. Ardından da düşük komisyonlar ile kripto para sepetleri oluşturabilir, kolayca kar elde edebilirsiniz.