Browsing Tag

iota coin buradan alınır mı

Kripto Para Yorumları

IOTA Coin (IOTA) Yorum ve Analiz

2017’nin sonlarından 2018’in başlarına kadar en çok konuşulan altcoin olan IOTA, hala yükselme potansiyeline sahip geleceğin coinlerinden biri olabilir. Ancak siz gene de yatırım yapmadan önce IOTA Coin (IOTA) yorum ve analizlerinden yola çıkarak hareket etmelisiniz.

Nesnelerin İnterneti adı verilen IoT, geleceğin teknolojisi olarak nitelendirilen üstün bir sistem olan IOTA ile bir patlama yaşadı. IOTA, birbirine bağlı tüm IoT cihazlarında, arabalarda, ev aletlerinde ve çok daha fazlasında mikro işlemlere güç sağlayan para birimi olacak şekilde tasarlanmıştır. Öte yandan arkasında bulunan Bosch, Volkswagen ve Microsoft gibi büyük markaların desteğini de göz önünde bulundurarak IOT yükselir mi sorularına bakalım.

IOTA fikri, gelecekte tüm cihazların otomatik olarak birbirleriyle etkileşim halinde olabilmesini hedefler. Bu sürekli iletişim gelecekte mikro işlem ekonomisi gerektirecektir ve bu ekosistem için ideal çözüm yaratacaktır.

Tüm zamanların en yüksek IOTA Coin fiyatı 1.90 dolar olmuş, 2019 ve 2020 yılları arasında 1 doların üzerinde direnç sağlayamamıştır. 2021 yılının ilk günlerinde istikrarlı yükseliş sergilemiş ve bugün 1 dolar civarlarında direnç sağlamayı başarmıştır. Fakat bu kesinlikle umut kırıcı olarak nitelendirilmiyor. Aksine, Tangle teknolojisinin ilerleyen zamanlarda güçlü gelecek vaat ettiğinden bahsedebiliriz. Analistler, IOTA’nın en güçlü coin birimleri arasında yer alacağı ve rekor fiyatlara ulaşacağı konusunda tereddütsüz.

IOTA’nın geçmişe dayalı başarısızlıkların en büyük sebebi, Bitcoin ve Ethereum gibi köklü olamayışıydı.  Gene de Wallet Investor gibi bazı kripto para uzmanlarının IOTA tahminleri, sabit ve uzun vadeli yatırımcıların dikkatini çekmişti. Bugün birçok teori, geçmişe nazaran daha güçlü bir artış ihtimalini güçlendiriyor. Bir başka kripto para birimi analizleri paylaşan web sitesi olan Trading Beast, IOTA için 2021 yılında 0.50 dolara ulaşacağını söylemiş, 2025 yılına 1.34 seviyelerine çıkacağını söylemişti. Bu tahminler fazlasıyla iyimser gözüktü ancak şimdilerde tüm bu fiyatların da üzerinde konumlandı. IOTA’nın sahip olduğu teknoloji ve arkasında sıralanan Fujitsu, Bosch, Scheneider ve Airbus gibi kurumları yok saymak kesinlikle büyük bir hata olacaktır. Bu tip dünyanın önde gelen şirketlerin herhangi bir yatırım yapmadan önce detaylı bir araştırma yaptığını ve prestijlerini riske atmayacaklarını göz ardı etmemek gerekir.

IOTA, Nesnelerin İnterneti ile teknoloji dünyasının belirli bir alt sektörü için tasarlanmış çok yeni, yıkıcı bir finansal teknoloji olduğundan, uzman seçeneklerinin miktarı ve uzmanlardan uzun vadeli IOTA fiyat tahminleri eksiktir. Analistler, mümkün olan en iyi ve en doğru fiyat tahminlerini hala sağlamak için, altcoin için daha gerçekçi fiyat tahminleri sağlamaya çalışmak için bu ayrıntılı teknik analizi sağladılar.

Geleceği son derece parlak olan IOTA’nın birkaç yıl içinde Bitcoin dahil köklü para birimlerini zorlamayacağının garantisi yok. Aksine, yakın geçmişte yaşadığı büyük felaketten %7’lik bir kayıpla çıkmayı başarmış ve güçlü altcoin birimleri arasında yer alabilmiştir. Siz de teknoloji gücü ile desteklenen bir IOTA Coin yatırımı yapmak isterseniz, Türkiye’de ve dünyada en çok kullanılan kripto para borsasını seçebilirsiniz. Dünyanın en büyük kripto para borsası olarak kabul edilen Binancede dünyanın güvenilir ve yasal tüm coinlerini bulabilirsiniz. Buraya tıklayarak sadece birkaç dakika içerisinde kayıt olabilir ve işlem yapmaya başlayabilirsiniz.