Browsing Tag

pancakeswap coin yorumları 2021

Kripto Para Yorumları

PancakeSwap (CAKE) Coin Yorum ve Analiz

BEP-20 tokenlerini takas etmek için Binance Akıllı Zinciri üzerine kurulan merkezi olmayan kripto para birimi olan AMM adı verilen otomatik piyasaya yapıcı uygulamalar kullanır. Kullanıcılarına bahis ve piyango gibi opsiyonlar ile kazanç sağlar ve likidite havuzlarında kullanıcıların CAKE ve SYRUP gibi ek tokenler toplamasına olanak sağlar. Devasa DeFi hacimlerini Binance akıllı zincirlerine getirmeyi hedefleyen PancakeSwap Coin (CAKE) yorum ve analizleri ne diyor?

Açık kaynaklı yazılımlar merkezi olmayan DEX borsalarını oluştururken, Ethereum tabanlı Uniswap’ın rakipleri likidite açısından unicorn projesini kullanır. Binance’in kendi blok zinciri Binance Smart Chain’deki (BSC) Uniswap’in otomatik piyasa yapıcısı (AMM) klonu, bugüne kadar likiditenin %1.003 oranında arttırdığı görüldü. CoinGecko’nun verilerine göre 1 ocak itibariyle 37 milyon dolarken, 17 şubat tarihinde 1.1 milyar dolar ile %2.800 artış gösterdi. CAKE tokenleri geçtiğimiz yılın sonbahar ayından itibaren bu yana %6000 arttı.

PancakeSwap Coin yükselir mi sorusuna cevap aramak için yakın geçmişine bakalım. 29 eylülde piyasaya sürüldüğünde piyasa değeri 1.37 dolardı ancak çok kısa bir süre sonra 0.47 seviyelerine düştü. Ekim ayına doğru toparlanmaya çalışsa da kasım ayında 0.22 dolara düştü. Aynı yılın aralık ayına kadar yavaş ama istikrarlı biçimde yükseldi. 2021 yılına 0.61 dolarlık geri kazanımlarla giriş yaptı ve piyasayı ele geçiren boğalar yukarı yönde ivme kazanmaya devam etti. Dünyanın en büyük kripto para borsası üzerine kurulu olan coin, bu büyümede önemli ölçüde rol oynadı. Gelecek yıl için kripto para uzmanlarının CAKE tahminlerine sonra bakalım. Makalemizin sonunda biz de kişisel görüşlerimize yer vereceğiz:

KEK: KEK’e göre PancakeSwap, 2022 yılına kadar 82 dolara kadar çıkabilir. CAKE’in yeni likidite havuzları sunmasının daha fazla yatırımcıyı getireceğine dikkatleri çeken KEK, 2022 yılını 150 dolarla bitireceğini söylüyor.

KEK, önümüzdeki 5 yıl içinde CAKE’in en büyük ilk 10 kripto para birimi arasında yer alacağı yönünde. En yüksek PancakeSwap fiyatının 5 yılın sonunda 280 dolar olacağı varsayılıyor.

Coin Arbitrage: CoinArbitrage’e göre, CAKE’nin fiyatı 2021 sonunda 12.0533 dolar olabilir ve en yüksek token fiyatı önümüzdeki 3 yıl içinde 86.2675 dolara ulaşabilir ve en düşük fiyat 7.44894 olabilir.

WalletInvestor: WalletInvestor’a göre CAKE’nin fiyatı 2021 sonunda 13.618 dolar ve 2025 sonunda 40.499 dolar olacak.

DigitalCoinPrice: DigitalCoinPrice’a göre, 2021’in sonunda, PancakeSwap’in ortalama fiyatı 28,37 dolar olabilir ve 2025’in sonunda 58,51 dolara ulaşması bekleniyor.

Bizim tahminimize göre CAKE’in fiyatını tahmin etmek oldukça zor. Çok kısa süre önce 0.61’le 2021 yıla girdikten sonra 19 şubatta 19 dolara kadar çıkarak zirveyi görmüştü. Şimdilerde genel bir düşüşten söz edilebilir fakat tüm coin yatırımcıları bunun olağan olduğunu bilir. CAKE, 2021 yılının sonuna kadar 60-70 dolar seviyelerine çıkabilir.

PancakeSwam Coin satın alarak bu yılın en flaş kripto para birimine yatırım yapmak için Binance platformundan işlem yapabilirsiniz. Tüm dünyanın malumu olduğu üzere Binance, her yönüyle en güvenilir ve en hızlı kripto para borsasıdır. Siz de günün her saati Binance ile sınırsız yatırım yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Binance’de yatırım yapmaya başlamak için buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

Kripto Para Yorumları

PancakeSwap Coin (CAKE) Yorum ve Analiz

PancakeSwap Coin, aynı altyapıya sahip tokenları kolay bir şekilde takas edebileceğiniz merkeziyetsiz bir borsa. Alışık olduğumuz geleneksel borsaların aksine PancakeSwap sunduğu yenilikler ve düşük işlem ücretleri sayesinde sıkça tercih ediliyor. Daha yeni yeni popüler olmaya başlayan CAKE ile iligli maalesef ki yorum bulmak oldukça zor. Bunun yanında kripto para forumlarında birkaç farklı yoruma rastlıyorsunuz. PancakeSwap Coin (CAKE) yorumları az olsa da bu yazımızda size bu yorumların ışığında yatırım tavsiyesi olmamakla beraber PancakeSwap Coin ( CAKE) analizi yapacağız. Şayet siz de CAKE yatırımı yapmak istiyorsanız ve piyasanın fikrini merak ediyorsanız mutlaka yazımıza göz atın.

cake coin

PancakeSwap Coin (CAKE) Yorumları

Öncelikle hem sosyal medyada hem de kripto para forumlarında CAKE ile ilgili fazla yorum bulamayabilirsiniz. Fakat yine de CAKE ile ilgili yapılan yorumlar size ışık tutabilir. Bu yorumlar genellikle beklenti içinde. Öyle ki yorumların genelinde CAKE’in orta ve uzun vadeli değeri 50-100 $ arasında görülüyor. Ayrıca insanlar bu tarz basit işlem imkanları sunan ve zamandan tasarruf edip daha çok kar etmeyi kolaylaştıran platformlara ileride daha çok ilgi gösterecektir. Bu da direk olarak CAKE’in piyasa fiyatına yansıyacaktır.

Yapılan yorumlara baktığımız zaman herkes CAKE’e yatırım yapmanın akıllıca olacağını düşünüyor. Bu sebeple de insanlar özellikle son zamanlarda yatırımlarının bir kısmını CAKE’e kaydırdı. Orta ve uzun vadeli düşünülmesi tavsiye eden kişiler genel olarak bir yıl içinde yatırımın meyvesini yüksek oranda alabileceğinizi söylüyor.

PancakeSwap Coin (CAKE) Analizi

CAKE yorumlarına ve grafiklerine baktığımız zaman bize önemli fikirler veriyor. Öyle ki yükseliş trendi oldukça stabil. Yani sürekli olarak yükselmiş ve az düşüş yaşamış. Bunu yanında özellikle yıllık grafiklerde bu yükselişi çok daha net bir biçimde görebiliyorsunuz. PancakeSwap Coin yani CAKE’e yatırım yaptıktan sonra daha çok kar etmek amacıyla orta ve uzun vadeli beklemek her zaman daha mantıklı bir hamle olacaktır.

Kripto para piyasalarında hakkında beklenti olan kripto paralar her zaman yükseliş yaşar. CAKE ise bunlardan bir tanesi. Geldiği yere ve yükseliş trendine bakıldığı zaman gerçek anlamda bu beklentinin boş olmadığını görebiliriz. Şayet bu yükseliş trendi devam ederse uzun vadeli olarak CAKE üzerinden elde edilen kar oranı diğer birçok kripto para birimini geride bırakacak gibi görünüyor.

Binance dünyanın en büyük kripto para borsasıdır. Bu sebeple de başta PancakeSwap Coin olmak üzere birçok farklı kripto parayı alıp satabilirsiniz. Çeşitlilik açısından da dünya lideri olan Binance sayesinde güvenilir bir şekilde kripto para borsa işlemleri yapabilirsiniz. Özellikle de düşük komisyon sunması ve hızlı işlem yapabilmeniz bir kripto paradan elde ettiğiniz kar oranını arttıracaktır.

Binance borsasına üye olmak için buraya tıklayabilirsiniz.