Browsing Tag

polkadot coin kaç lira

Kripto Para Yorumları

Polkadot Coin (DOT) Yorum ve Analiz

Polkadot, internet sitelerini ve halka açık kurumların datalarını tek bir blok zinciri ile birbirine bağlamayı hedefleyen bir platform. Bu platformun kripto para birimi de DOT. Polkadot Coin (DOT) yorumları ise bu yönde yatırım yapacak kişilere çok iyi fikir veriyor. Öyle ki sırf bu yorumlardan bile önemli fikirler edinilebiliyor. Bu yazımızda ise Polkadot yorumları hakkında bilgiler vereceğiz. Ardından da Polkadot Coin (DOT) analizi yaparak fikir sahibi olmanızı sağlayacağız. Dilerseniz yazımızdaki bilgiler ışığında ve kendi fikirleriniz ile DOT yatırımı yapabilirsiniz.

Polkadot Coin (DOT) Yorum

polkadot coin

İnternetteki kripto para forumlarında DOT’u arattığınız zaman insanların olumlu yorumlarıyla karşılaşacaksınız. Öyle ki DOT birçok yatırımcının beğenisini toplamış durumda. Sert düşüşler yaşamaması ve düşüş dönemlerinin ardından hemen toparlanması da olumlu bir şekilde yorumlara yansımış durumda. İnsanlar bu coinden kar ediyor ve coinin geleceği için de beklenti içinde.

DOT’un en çok beğeni toplayan özelliği istikrarlı yükseliş grafiği. Geçen sene, birkaç ay önce veya geçen ay DOT alanlar bunu doğruluyor. Öyle ki yükseliş istikrarı sayesinde yatırımcılarının kar oranı sürekli yükselişte. Ufak düşüşlerin ardından da hemen yükselerek zararını toparlıyor. Sosyal medyada veya kripto para forumlarında yeni başlayan yatırımcılara DOT hemen herkes tarafından tavsiye ediliyor. Bunun yanında DOT ile ilgili uzun vadeli beklentiler de yüksek seviyelerde.

Polkadot Coin (DOT) Analizi

Polkadot Coin gibi istikrarlı kripto para birimleri ile ilgili analiz yapmak oldukça kolay. Çünkü il piyasaya sürüldüğü günden beri istikrarlı bir şekilde devam eden DOT bu yükselişine uzun vadede de devam edecekmiş gibi görünüyor. Özellikle de Polkadot platformunun daha da yaygınlaşacağını düşünürsek DOT’a olan ilgi aynı oranda artacaktır. Borsalarda ise ilgi gören birim her zaman daha da değerlenir.

Yıllık grafikleri incelediğimizde DOT ile ilgili beklentilerin oldukça yerli olduğunu anlayabiliriz. Örneğin şayet geçen sene bu zamanlar DOT almış olsaydınız şu dönemlerde önemli ölçüde kar elde etmiş olacaktınız. Bu sebeple de hafif düşüş eğilimi gösterdiği şu dönemde DOT alarak kısa ve uzun vadede kar oranınızı arttırmayı hedefleyebilirsiniz.

Dot ve diğer coinler adına alım satım yapabileceğiniz en güvenilir platform tabiki de Binance’tir. 2017 yılında kurulan Binance o zamandan beri en büyük işlem hacmine ve coin çeşitliliğine sahip kripto para borsası. Güvenilir olduğu için de her geçen gün daha fazla yatırımcıyı kendisine çekiyor. Bu linke tıklayarak Binance web sitesini ziyaret edebilir, ücretsiz bir şekilde üye olabilirsiniz. Üye olduktan sonra da cüzdanınıza para yatırarak yatırımlarınızı yapmaya başlayabilirsiniz. Dilediğiniz coini güncel kurlardan alıp kar ettiğinizi düşündüğünüzde de kolayca satın. Binance ile ilgili aklınıza takılanları da teknik ekibe sorarak aklınızdaki soru işaretlerinizi giderin.