Browsing Tag

theta coin fiyat 2021

Kripto Para Yorumları

Theta Coin (THETA) Nedir? Theta Coin Nasıl Alınır?

THETA, blockchain tabanlı ilk video video platformudur. THETA Coin (THETA) ise THETA Network’ün kendine ait tokenidir. THETA çalışma mantığı açısında diğer coinlerden çok farklıdır. İnsanlar THETA Network’te sadece video izleyerek bile THETA coin kazanabilmektedirler. THETA Coin (THETA) 2018 yılının Ocak ayında çıkmış ve piyasaya sürülmüştür.

THETA Coin (THETA) Fiyatı

THETA Coin (THETA) fiyatı da ilgi çeken konulardan bir tanesi, bazı kritik fiyatları da inceleyelim.

THETA Coin (THETA) 0.067 dolar fiyatıyla piyasaya sürülmüştür. 13 Mart 2020 tarihinde tarihinin en yüksek seviyesi olan 0.03 doları görerek çıkış fiyatından da aşağıya inmiştir. Ayrıca 24 Mart 2021 tarihinde tarihinin en yüksek seviyesi olan 14.99 seviyesine ulaşmıştır ancak 15 dolar güçlü direncini kıramamıştır.

THETA Coin (THETA) maksimum arzı 2018 yılında 1 milyar adet THETA olarak belirlenmiştir ve süreç içerisinde 1 milyar adet THETA üretilmiştir. Çok zaman geçmeden üretilen tüm THETA’lar dolaşıma sokulmuştur ve şu an THETA maksimum arzı dolaşımda bulunan bir coindir.

THETA Coin (THETA) Nasıl Alınır?

THETA Coin (THETA)yatırımı yapmak kolay ve hızlı bir işlemdir. THETA Coin (THETA) Binance dahil birçok borsada listelenmektedir. Listelenmesinin en büyük sebebi ise THETA’nın eşsiz bir coin olmasıdır. Eğer THETA yatırımı yapmak istiyorsanız yapmanız gerekenler çok basit. THETA Coin (THETA) nasıl alınır konusunda yapmanız gerekenleri adım adım sıraladık.

  1. Kayıtlı olduğunuz borsaya giriş yapın veya bir borsaya kayıt olun.
  2. Spot piyasalar bölümünü açarak “THETA” şeklinde aratın.
  3. Karşınıza THETA işlem perleri çıkacaktır. Buradan ne karşılığında THETA almak istiyorsanız o peri seçin.
  4. Alacağınız THETA miktarını veya ne kadar değerinde THETA alacağınızı girerek limit veya piyasa emri oluşturarak THETA alabilirsiniz.

THETA Coin (THETA) hacmi ve piyasa değeri yüksek olduğu için birçok borsada kaldıraçlı işlemlere açıktır. Binance borsasında 5 kata kadar kaldıraçlı marjin işlem yapabilirsiniz. Ayrıca vadeli işlemlerde de THETA listelenmektedir, burada da 50 kata kadar kaldıraçla LONG veya SHORT pozisyonlar açabilirsiniz. Kaldıraçlı işlem yaparak karınızı artırabilirsiniz ancak likidite olmamak için çok dikkatli olmanızda fayda var.

Not: THETA Coin (THETA) gibi birçok eski veya yeni proje bulunmaktadır. Bu projelerin coinlerine yatırım yaparak oldukça yüksek karlar elde edebilirsiniz. Yapacağınız yatırımlar için Binance borsasını önermekteyiz. Binance, güvenilir coinleri listelemekte ve hızlı alım satıma açmaktadır. Binance 2017 yılında Changpeng Zhao ve Yi He tarafından kurulmuştur ve şu an dünyanın en büyük borsasıdır. Günlük işlem hacmi ortalama 80 milyar dolardır. Binance borsasına üye olup alım satım işlemlerine başlamak için buraya tıklayabilirsiniz.