Browsing Tag

vechain coin buradan alınır mı

Kripto Para Yorumları

VeChain Coin (VET) Yorum ve Analiz

VeChain Coin (VET) 2016 yılında çıkmış, yıllanmış bir kripto para birimidir. Çıktığı günden bu yana genellikle fiyatı kuruş bazında ilerlemiş ve sabit gitmiştir. 2021 yılı itibariyle VeChain Coin (VET) de tanınmaya ve değerlenmeye başladı. Fiyatı da bu durumdan fazlasıyla olumlu etkilendi. Bu yazımızda VeChain Coin (VET) Yorum ve Analiz başlığı altında VET hakkındaki teknik analizimizi paylaşacağız ve görüşlerimizi belirteceğiz.

VeChain Coin (VET) Yorumları ve Analizleri

VeChain Coin (VET) için en uygun teknik analizler şu anda 4 saatlik grafik üzerinden yapılabiliyor. 4 saatlik grafiği incelediğimizde ilk başta trend çizgisini çiziyoruz. Aşağı iğneleri baz alarak trend çizgisini çekiyoruz. Üst çizgiyi de çekerek yükseliş kanalı oluşturabiliriz ancak bu kanal ile sınırlamak pek doğru olmayacaktır. Bu nedenle tek çizgi şu an için yeterli. Trend çizgimizin başlangıcı 11 Mart tarihi itibariyle 0.059 dolar seviyesinden başlıyor. 25 Mart’ta 0.076 seviyesinden güç alarak devam ediyor. 31 Mart tarihinde ise 0.083 seviyesinden daha güçlü bir destek alıyor. Şu anda ise 0.094 güçlü direncini test ediyor. Yükseliş trend çizgimiz bu aşamadan sonra çalışmayabilir çünkü önümüzde güçlü dirençler var. Eğer 0.095’in üstünde 4 saatlik mum kapatırsa bu direnci aştığını rahatlıkla söyleyebiliriz. VET yavaş ama sağlam adımlarla ilerleyecek bir coin. Kısa vadede ciddi yükselişler beklemeniz hata olur ancak uzun vadede üzmeyecek bir coindir. Birkaç direnç noktasını aşağıda belirteceğiz, bu dirençlerde tedbirli olup yakın takipte olduğunuz sürece VET’ten zarar etmeniz zor bir olasılıktır. VET için yükseliş trendi devam ediyor ve uzun bir süre devam edecek gibi gözüküyor.

VeChain Coin (VET) Dirençleri:

  • 0.11 dolarda güçlü bir direnç bulunmaktadır. Düşüş yapıp yay etkisiyle aşılabilir.
  • 0.126 dolar seviyesinde zayıf direnç bulunmaktadır.
  • 0.148 dolar seviyesinde çok güçlü bir direnç bulunmaktadır. Bu seviyeye kadar çıkabilirse muhtemelen ATH yapıp geri dönüş yapacaktır.

Not: VeChain Coin ve benzeri tüm kripto para yatırımlarınız için Binance borsasını önermekteyiz. Binance, güvenilir coinleri listelemekte ve hızlı alım satıma açmaktadır. Binance 2017 yılında Changpeng Zhao ve Yi He tarafından kurulmuştur ve şu an dünyanın en büyük borsasıdır. Günlük işlem hacmi ortalama 80 milyar dolardır. Binance borsasına üye olup alım satım işlemlerine başlamak için buraya tıklayabilirsiniz.